• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hitittemizlikcom
  • https://www.twitter.com/Hitittemizlik06
Hitit TemizlikHitit Temizlik İletişim
Kompozit Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Kompozit temizliğinde istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Sıcak Sulu Yıkama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Sıcak Sulu Yıkama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Cephe Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Cephe Temizliğinde istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Cam Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Cam Temizliğinde istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Taş Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Taş Temizliğinde istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Koltuk Yıkama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Koltuk Yıkama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Güneş Paneli Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Güneş Paneli Temizliğinde istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Teleskop Yıkama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Teleskop Yıkama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Mermer Cilalama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Mermer Cilalama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Vinç Platform Kiralama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Sepetli Vinç ve Platform Kiralama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Epoksi Zemin Temizliği
Deneyimli ve uzman kadromuzla Epoksi Zemin Temizliği İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.
Kumlama
Deneyimli ve uzman kadromuzla Kumlama İhtiyaçlarınızda istenilen gün veya günlerde siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.

Anasayfa

Ankara Dış Cephe Temizliği


Firmamız 2005 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, uzman ekip ve ekipmanlarla sizlere hizmet vermektedir. 

Yüzeylerde birikmiş kirler temizleyerek orjinal ilk günkü haline getirilmektedir. Sonrasında tekrar oluşacak kirler içinde talep doğrultusunda korucu malzeme uygulaması ile koruma altına alınmaktadır.

Hitit Temizlik her türlü yüzeyin tamir,bakım ,yenileme ve koruma işlemlerinide yapmaktadır.

Hitit Temizlik


Ankara Cam Temizliği

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret24884